Zaraz po apelu zawitał do nas pan strażak, który przypomniał zasady zachowania w sytuacjach zagrożenia pożarowego i odpowiedział na dziesiątki pytań uczestników.

PDH „Delfinarium” miała dzisiaj służbę w bazie, natomiast pozostałe drużyny wyruszyły na wędrówkę.

Zuchy zawędrowały do Mrzeżyna, gdzie bawiły się w parku liniowym, potem zjadły lody i zaopatrzyły się w niezbędne pamiątki z nad morza. Harcerze poszli w kierunku punktu widokowego w Pogorzelicy, ale niesprzyjająca aura  zmusiła do szybszego powrotu. Harcerze starsi wyruszyli na dwudniową wyprawę, najpierw do jeziora Resko, które przepłynęli kajakami, potem zbudowali się chatki, w których nocowali.

Wieczorem zuchy i harcerze mieli zajęcia w drużynach, młodsi rozmawiali o ekologii, starsi mieli kominek o przyjaźni.

Anna Zimnal Brak kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *