Czuwaj,

 

w związku ze zmieniającą się z dnia na dzień sytuacją w kraju zdecydowaliśmy o wprowadzeniu modyfikacji w przygotowaniach do tegorocznego wypoczynku. Zmiana została podyktowana rosnącymi wymaganiami wobec planowanych na czas wakacji wyjazdów (głównie koniecznością przeznaczenia dużych sum pieniężnych na środki odkażające i zabezpieczające, co spowodowałoby znaczący wzrost ceny jednostkowej uczestnika, a także ograniczeniem liczby wszystkich uczestników wraz z kadrą do 50 osób). W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jakie wymogi sanitarne obowiązywać będą w trakcie wakacji. Wytyczne Głównej Kwatery ZHP w sprawie organizacji wypoczynku letniego pojawią się w połowie maja, jednak będą one mogły ulegać zmianom, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Obecnie przygotowujemy się do przeprowadzenia półkolonii w miejscu zamieszkania, jeśli tylko okaże się to możliwe. W ramach półkolonii w dniach 1-14.07 planujemy przeprowadzać zajęcia w godzinach 9.00-17.30, a także zorganizować dwie całodzienne wycieczki – na teren Ojcowskiego Parku Narodowego oraz w Beskidy. W ramach półkolonii planujemy zapewnić Państwa dzieciom m.in. opiekę przeszkolonej kadry wolontariuszy, odpowiednie zabezpieczenie higieniczne, dwudaniowy posiłek w porze obiadowej, upominki i nagrody.

Jesteśmy świadomi dynamicznie zmieniającej się sytuacji w kraju i staramy się na nią na bieżąco odpowiadać. Bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość i wsparcie w obecnej sytuacji. Prosimy o śledzenie maila oraz strony, gdzie będziemy zamieszczać informacje o podejmowanych przez nas działaniach.

W związku ze zmianą formy wypoczynku zgłoszenia na półkolonię zostały przedłużone do 29 maja. W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Czuwaj!

phm. Antonina Guzik,

komendantka 4. SH „Żywioły”

Tosia Brak kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *