Odświeżcie swoje tarcze i przygotujcie się na długą podróż, bo w tym roku podczas obozu harcerskiego i kolonii zuchowej wcielimy się w postaci Wikingów!

Jak co roku będziemy Was prosili o przygotowanie swoich strojów obrzędowych, ale to nie wszystko…

Jako kadra stworzymy dla każdego z Was unikalną Kartę Postaci – Kartę Wikinga! W trakcie obozu będziecie mieli okazję nabyć i rozwinąć zdolności takie jak Spostrzegawczość, Spryt, Umiejętności samarytańskie czy Znajomość szyfrów. Każdy z Was będzie mógł zaznaczać swoje postępy na własnej Karcie Wikinga.

Aby jednak stworzyć Wasze Karty, potrzebujemy od Was informacji o Waszych zainteresowaniach i mocnych stronach (które możecie uzupełnić w ankiecie zgłoszeniowej do 3 maja) oraz Waszego zdjęcia portretowego, o którego wysłanie prosimy najpóźniej do 5 maja na adres: antonina.guzik@zhp.net.pl. Po potwierdzeniu dostania się na nasz obóz i kolonię (po 10 maja) w mailu zwrotnym wyślemy Wam awers Karty Wikinga, na którym znajdą się wymyślone przez kadrę Waszej drużyny lub gromady wskazówki na temat Waszego stroju obrzędowego (cechy charakterystyczne). Koniecznie zasugerujcie się nimi przy tworzeniu stroju przed obozem!

Mamy nadzieję, że zaangażujecie się w tworzenie barwnej obrzędowości i pozytywnej atmosfery na obozie w równym stopniu, co my 🙂 Już nie możemy się doczekać, aż wyruszymy we wspólny rejs!